15515.
298. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 600 Ft
12,43 EUR, 13,53 USD
Flammarion Kamill: Újabb csillagászati olvasmányok. Bp., 1897, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.