16160.
298. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Varsányi István: Lengyel-magyar, magyar-lengyel kisszótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1958-1959, Terra. Kiadói egészvászon kötés, kissé megviselt borÃtóval, foltos, kopottas borÃtóval, sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, szakadozott melléklettel.