Szepes Mária: Pöttyös Panni naplója. Rajzolta F: Györffy Anna. Bp., 1959, Móra Ferenc Könyvkiadó, 76+3 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.