https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/298/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~400016/Emile-Zola-A-penz-I-III-plus-A-Coquevillei-muri-es-egyeb-elbeszelesek-Ket-kotetbe-kotve-B~II1266842
1266842
16019
298
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
LeÃrás:
Émile Zola: A pénz I-III. + A Coquevillei muri és egyéb elbeszélések. Két kötetbe kötve. Bp., é.n., Gutenberg. Kiadói, aranyozott, kissé kopottas egészvászon-kötésben. A borÃtótáblákon Beck. Ö. Fülöp által tervezett plakett.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor