https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 400

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hodossy Gida: Válogatott költeményei. Bp., 1936, Pátria. Korabeli kissé viseltes kartonált papírkötés, ex libris-szel. Ajándékozási sorokkal.
15892.

Hodossy Gida: Válogatott költeményei. Bp., 1936, "Pátria". Korabeli kissé viseltes kartonált papírkötés, ex libris-szel. Ajándékozási sorokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Maxim Gorky: Nachtfasyl. Scenen aus der Tiefe in vier akten. München, 1903, Dr. J. Marchlewski & Co. Átkötött egészvászon-kötés, német nyelven, ex libris-szel. / Linen-binding, in German language.
15893.

Maxim Gorky: Nachtfasyl. Scenen aus der Tiefe in vier akten. München, 1903, Dr. J. Marchlewski & Co. Átkötött egészvászon-kötés, német nyelven, ex libris-szel. / Linen-binding, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Zilahy Lajos: Szépanyám. Színmű három felvonásban. Bp., [1943], Athenaeum. Átkötött korabeli egészvászon-kötés, az eredeti borítót egy részét az elülső borítóra kasírozták. Hegedűs Rózsának, Hegedűs Sándornak és Hegedűs Loránt írók hugának az érdekes bejegyzésével.
15894.

Zilahy Lajos: Szépanyám. Színmű három felvonásban. Bp., [1943], Athenaeum. Átkötött korabeli egészvászon-kötés, az eredeti borítót egy részét az elülső borítóra kasírozták. Hegedűs Rózsának, Hegedűs Sándornak és Hegedűs Loránt írók hugának az érdekes bejegyzésével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
A Petőfi Társaság Antológiája. Bp., 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel.
15895.

A Petőfi Társaság Antológiája. Bp., 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Bernard Shaw: Man and Superman. A comedy and philosophy. London, é.n. [1913], Constable&Company Ltd., 92 p. Átkötött egészvászon-kötés, angol nyelven, ex libris-szel./ Linen-binding, in English language.
15896.

Bernard Shaw: Man and Superman. A comedy and philosophy. London, é.n. [1913], Constable&Company Ltd., 92 p. Átkötött egészvászon-kötés, angol nyelven, ex libris-szel./ Linen-binding, in English language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Persovits József: A betű és környéke. 47 válogatott interjú. Bp., 2005, Tipotéka. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15897.

Persovits József: A betű és környéke. 47 válogatott interjú. Bp., 2005, Tipotéka. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Bánóczi József: Kisfaludy Károly és munkái I. Budapest, 1882, Franklin-Társulat. Kiadói sérült gerincű aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15898.

Bánóczi József: Kisfaludy Károly és munkái I. Budapest, 1882, Franklin-Társulat. Kiadói sérült gerincű aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Tóth Árpád Összes Versfordításai. Sajtó alá rendezte és bevezette: Szabó Lőrinc. Bp., 1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel, ex libris-szel. Jó állapotban.
15899.

Tóth Árpád Összes Versfordításai. Sajtó alá rendezte és bevezette: Szabó Lőrinc. Bp., 1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel, ex libris-szel. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Ady Endre: A magunk szerelme. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,120+2 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kissé kopott, a gerince szakadt, hiányos, a könyvtest elvált a borítótól, és a ketté vált.
15900.

Ady Endre: A magunk szerelme. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,120+2 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kissé kopott, a gerince szakadt, hiányos, a könyvtest elvált a borítótól, és a ketté vált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Szemere György: Magyarország Amerikában. Humoros regény. A képeket rajzolta Édes Gyula. Bp., 1907, Rákosi Jenő Budapesti Hirlap Ujságvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel, foltos borítóval, laza fűzéssel, foltos lapokkal.
15901.

Szemere György: Magyarország Amerikában. Humoros regény. A képeket rajzolta Édes Gyula. Bp., 1907, Rákosi Jenő Budapesti Hirlap Ujságvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel, foltos borítóval, laza fűzéssel, foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Viharos-Gerő Ödön: Két világban I-II. (Egy kötetben.) Bp., 1905, Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
15902.

Viharos-Gerő Ödön: Két világban I-II. (Egy kötetben.) Bp., 1905, Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Balázs Béla: Az utolsó nap. Dráma négy felvonásban. Modern Könyvtár. Gyoma, é.n. Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói szakadozott papírkötésben.
15903.

Balázs Béla: Az utolsó nap. Dráma négy felvonásban. Modern Könyvtár. Gyoma, é.n. Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói szakadozott papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz