Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 400

(Gombos Albin) Lupi bácsi: A két jóbarát. Idegen világrészekből. 11. szám. Brassó, é.n., Brassói Lapok. Kiadói kopottas illusztrált papírkötés. Ritka!
15832.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Gyalu Farkas: Teleki Sándor regényes élete. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, javított gerinccel, hiányzó elülső előzéklappal.
15833.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A mi dalaink. Ifjúsági daloskönyv. Kolozsvár,é.n.[1938], Ifjú Erdély, Grafica Könyvnyomda-ny., 135+4 p. 2. kiadás. Papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
15834.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15835.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15836.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
15837.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
(Ágai Adolf) Csicseri Bors: Ha sszólljék! ... Dombszögi és Bugaczi Mokány Berczi viselt dolgai a kilencz világrészben és a hozzájuk kapcsolt vármegyékben - kalandok, uti leirások, tánczi vigodalmak, torok, duélumok s egyéb parázs mulatságok. I-II. kötet. Jankó János, Garay Ákos rajzaival. Gyoma, 1910, Kner Izidor. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, az I. kötet alsó gerince és a könyvek sarkai kissé kopottasak, de egyébként jó állapotban.
15838.

(Ágai Adolf) Csicseri Bors: Ha' sszólljék! ... Dombszögi és Bugaczi Mokány Berczi viselt dolgai a kilencz világrészben és a hozzájuk kapcsolt vármegyékben - kalandok, uti leirások, tánczi vigodalmak, torok, duélumok s egyéb parázs mulatságok. I-II. kötet. Jankó János, Garay Ákos rajzaival. Gyoma, 1910, Kner Izidor. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, az I. kötet alsó gerince és a könyvek sarkai kissé kopottasak, de egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
A Napkelet Lexikona I-II. Bp., 1927, Magyar Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, és kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.
15839.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15840.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15841.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
15842.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15843.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft