Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 400

15844.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15845.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Henri Michaux: Eredetmesék. Gaál József rajzaival. Fordította: Juhász Katalin. Bp., 2007, Arcus-Orpheusz. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (300/100) a rajzoló által aláírt példány.
15846.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15847.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Szomory Dezső: II. József császár. Színmű 4 fölvonásban. Habsburg drámák II. Budapest, 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés.
15848.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Tulipánkert. 48 nemzeti dal és magyar gondolat. Összegyűjtötte Endrei Zalán. Bp., 1906, Globus Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói festett, dombornyomott egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopottas, foltos borítóval, egy-két lap tetején, alján lévő díszítést kiszíneztek.
15849.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Magyar Gaudeamus. Régi magyar diákdalok. Gyűjtötte Bevilaqua Borsody Béla. Harmonizálta: Kazacsay Tibor. Bp., 1932, MEFHOSZ, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés. A diákszokásokat, diákdalokat tárgyaló tanulmánnyal, több selmecbányai dallal.
15850.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Madárka. 102 magyar népdal. Közreadja Kerényi György. Bp., 1942., Magyar Kórus, 112 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, és foltos elülső szennylappal, és címoldallal, ajándékozási sorokkal. A címlap és a népi rajzok Laczkovich Piroska kezevonása. Papírkötésben
15851.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dénes Gizella: Császármadár. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Százszorszép Könyv a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból. Kiadói kartonált papírkötésben
15852.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Haja, haja virágom. Virágénekek Szabó T. Attila gondozásában, és bevezetőjével. Gy. Szabó Béla eredeti dúcokról nyomtatott fametszeteivel. Bp., 1969, Irodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védborítóban.
15853.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15854.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kassák Lajos: Emberek és sorsok. Bp., 1943, Stilus Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal. Első kiadás.
15855.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft