Martinroda német porcelán váza, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 16 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/298/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~100007/Martinroda-nemet-porcelan-vaza-matricas-jelzett-kopasokkal-m-16-cm~II1593584
1593584
11115
298
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,32 EUR , 4,71 USD
Leírás: Martinroda német porcelán váza, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 16 cm
: vörös_iván