Certo Certix 6x9-es formátumú fényképezőgép, Anastigmat Certar 105 mm f/4,5 objektívvel, jó állapotban / Vintage Certo Certix folding camera in good condition
Leica mini 3 filmes automata fényképezőgép Summar 1:3.2/32 objektívvel, eredeti tokjában, leírással, elemcserére szorul, jó állapotban / Leica mini 3 35 mm film camera, with original case, manual, in good condition
Zeiss Ikon, Super Ikonta II 531/2 kamera Carl Zeiss Tessar 1:3,8 p: 10,5 cm objektívvel, bőr tokban Tok egyik gombja sérült. Kissé kopott. / Vintage camera in leather case. Works well.