Kaveczky Zoltán (1897-1965): 4 db ex libris. Rézkarc, papír, jelzett a... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/298/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~100002/Kaveczky-Zoltan-1897-1965-4-db-ex-libris-Rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-8C3976-cm~II1597264
1597264
10528
298
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Kaveczky Zoltán (1897-1965): 4 db ex libris. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 8×6 cm.
: ekb