Paul Verlaine Válogatott Versei. Fordította Szabó Lőrinc. Bp., 1926, P... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/297/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~300006/Paul-Verlaine-Valogatott-Versei-Forditotta-Szabo-Lorinc-Bp-1926-Pandora-kiadas-Korabeli-f~II1584423
1584423
15680
297
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: Paul Verlaine Válogatott Versei. Fordította Szabó Lőrinc. Bp., 1926, Pandora-kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
: tánczos_gábor