https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Térkép

Tételek száma: 58

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti s Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.
12668.

1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti 's Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1928 Német képes világatlasz mintatérképe: Északkelet Franciaország 1:1000000 hajtogatva / Das Bild der Erde. Probekarte aus Nordost-Frankreich. 46×58 vm
12669.

1928 Német képes világatlasz mintatérképe: Északkelet Franciaország 1:1000000 hajtogatva / Das Bild der Erde. Probekarte aus Nordost-Frankreich. 46×58 vm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1920 3 db európai közlekedési térkép / 3 traffic maps
12670.

cca 1920 3 db európai közlekedési térkép / 3 traffic maps

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
1850 Kelet-Európa nagyméretű térkép Oroszországgal és a Oszmán birodalommal. E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet. / 1860 E. Andriveau-Goujon: Etched map of Eastern Europe, Russia and the Ottoman Empire 70x110 cm
12671.

1850 Kelet-Európa nagyméretű térkép Oroszországgal és a Oszmán birodalommal. E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet. / 1860 E. Andriveau-Goujon: Etched map of Eastern Europe, Russia and the Ottoman Empire 70x110 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Andrees Allgemeiner Handatlas. Jubileumi kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1912, Velhagen & Klasig Verlag. 120 térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, rossz, széteső állapotban, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel, számos hiányzó oldallal, térképpel (3-4.,69-70.,73-74., 83-84., 97-98., 116-117., 125-126., 201-202.), sérült kötéssel, egy-két lap kijár.
12672.

Andrees Allgemeiner Handatlas. Jubileumi kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1912, Velhagen & Klasig Verlag. 120 térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, rossz, széteső állapotban, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel, számos hiányzó oldallal, térképpel (3-4.,69-70.,73-74., 83-84., 97-98., 116-117., 125-126., 201-202.), sérült kötéssel, egy-két lap kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
1861 E. Andriveau-Goujon: A régi világ térképe. nagyméretű térkép, acélmetszet / 1861 E. Andriveau-Goujon: Etched map of the World. 100x70 cm
12673.

1861 E. Andriveau-Goujon: A régi világ térképe. nagyméretű térkép, acélmetszet / 1861 E. Andriveau-Goujon: Etched map of the World. 100x70 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
1861 E. Andriveau-Goujon: Franciaország nagyméretű térképe színezett acélmetszet / 1861 E. Andriveau-Goujon: Huge etched map of France. 200x140 cm
12674.

1861 E. Andriveau-Goujon: Franciaország nagyméretű térképe színezett acélmetszet / 1861 E. Andriveau-Goujon: Huge etched map of France. 200x140 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
0
1860 Franciaország vasúthálózata, nagyméretű térkép E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet. / 1860 E. Andriveau-Goujon: Etched map of the railway system of France 70x110 cm
12675.

1860 Franciaország vasúthálózata, nagyméretű térkép E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet. / 1860 E. Andriveau-Goujon: Etched map of the railway system of France 70x110 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1876 Franciaország nagyméretű térképe E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet 2 részben, (kisebb szakadásokkal) / 1876 E. Andriveau-Goujon: Etched map of France in 2 parts 120x140 cm
12676.

1876 Franciaország nagyméretű térképe E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet 2 részben, (kisebb szakadásokkal) / 1876 E. Andriveau-Goujon: Etched map of France in 2 parts 120x140 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
0
1788 Andor DAnville: India és távol kelet rézmetszetű térképe / 1788 Map of India and the Far-East etched by J. Harrison 43x48 cm paszpartuban
12677.

1788 Andor D'Anville: India és távol kelet rézmetszetű térképe / 1788 Map of India and the Far-East etched by J. Harrison 43x48 cm paszpartuban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz