2002. "Szolgálati Érdemjel arany fokozata" zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon, sérült kontraszemmel és hiányzó függesztőkarikával + "Szolgálati Érdemjel ezüst fokozata" zománcozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon T:2 arany fokozat hátlapján karcok
Hungary 2002. "Distinction for Service of Merit, 1st Grade" enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon, with damaged ring and missing suspension ring + "Distinction for Service of Merit, 2nd Grade" enamelled, silver plated tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in case C:XF the back of the 1st Grade scratched
NMK 788.,789.
5db-os vegyes, főként szovjet militária jelvény és felvarró tétel, közte "Curtiss P-40E - U.S. Army Air Force" jelvény + modern szovjet légierő pilóta felvarró + "1956-1991 Déli Hadsereg Csoport Veterán Kitüntetés" szovjet aranyozott, zománcozott fém kitüntetés T:1-,2
5pcs of various, mainly Soviet military badges, including "Curtiss P-40E - U.S. Army Air Force" badge + modern Soviet air force pilot patch + "1956-1991 Southern Army Group Veteran Medal" Soviet gold plated, enamelled metal decoration C:AU,XF