Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 127
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1561265
19102
296
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, csiszolt üveg kővel(minimális lepattanásokkal), jelzett, bruttó: 12,6 g 1514887
19103
296
Jewellery
Niellós ezüst(Ag) karkötő, jelzés nélkül, pótolt, nem ezüst karikával, h: 20 cm / Silver bracelet with niello ornament, bruttó: 10,8 g 1580267
19104
296
Jewellery
Ezüst(Ag) tálka, jelzett, d: 11 cm, nettó: 41,3 g 1580352
19105
296
50000
Jewellery
Arany(Au) 14 K képtartós kinyitható medál rubinnal, jelzett, 3x2,5 cm, bruttó: 5 g 1580348
19106
296
30000
Jewellery
Arany(Au) 14 K gyűrű ametiszt kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,3 g 1580347
19107
296
30000
Jewellery
Arany(Au) 14 K gyűrű egy apró kővel díszítve, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,6 g 1580324
19108
296
Jewellery
Arany(Au) 14K gránátköves fülbevaló, jelzett, 2x1 cm, bruttó: 3,6 g 1580344
19109
296
36000
Jewellery
Arany(Au) 14 K gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,8 g 1579673
19110
296
100000
Jewellery
14K arany óralánc / 14 C gold clock chain 18,7g
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
1579630
19111
296
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc szűz csillagjegyes ezüst(Ag) medállal, jelzett, h: 53 cm, nettó: 9,3 g 1579639
19112
296
Jewellery
Ezüst(Ag) karlánc, jelzett, h: 20 cm, nettó: 7 g 1579970
19113
296
30000
Jewellery
Zenith ezüst (Ag.) tokos zsebóra, niello díszítése erősen kopott, működik, jelzett, számlapon alig látható hajszál repedéssel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft