Zenith ezüst (Ag.) tokos zsebóra, niello díszítése erősen kopott, műkö... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/296/kategoriak~Kiemelt-tetelek-es-gyujtemenyek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~45/Zenith-ezust-Ag-tokos-zsebora-niello-diszitese-erosen-kopott-mukodik-jelzett-szamlap~II1579970
1579970
19113
296
30000
Jewellery
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,08 EUR , 88,24 USD
Leírás: Zenith ezüst (Ag.) tokos zsebóra, niello díszítése erősen kopott, működik, jelzett, számlapon alig látható hajszál repedéssel
: vörös_iván