Váradi énekeskönyv. A keresztyeni gyülekezetben valo isteni diczeretek... Varadon, 1566. Bp., 1975. Akadémiai Kiadó. Kiadói, kissé sérült nyl-kötésben, védőtök és kísérőtanulmány nélkül
Szellemi kincstár. Szerk.: Ihász Gilbert. 1-5. köt. [Bp.], é. n., Havi Füzetek Kiadóhivatala. Kopott, díszes vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, egyébként jó állapotban.
D. Dr. August Doner: Die Metaphysik des Christentums. Stuttgart, é.n. (1913), Verlag Von W. Spemann. Átkötött félvászon-kötés, kissé viseltes gerinccel, javított címlappal, de egyébként jó állapotban, német nyelven. Prof. Dr. Budai Gergely névbélyegzőjével. /Half-linen-binding, with a spotty spine, with repaired frontpage, in German language.
Ludwig Abelly: Das Leben des heiligen Vincenz von Paul IV. Regensburg, 1860, Friedrich Pustet. Aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, német nyelven./ Leather-binding, in German language.
Nogáll János: Szent halmok. Épületes könyvtár III. könyv. Pest, 1863, Első Magyar Egyesületi Könyvnyomda (Fanta és társai). Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, sérült előzéklappal, és címlappal, foltos lapokkal.
Dr. Ravasz László: Gondolatok. Budapest, 1922, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Megviselt, sérült, hiányos gerinccel, foltos, kopott borítóval, és sérült kötéssel.