Könyvek: Vallás

Tételek száma: 62

15801.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15802.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
15803.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15804.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái. 1., 4-8., 10-16. köt., összesen 13 köt. Bp., é. n., Szent István Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban.
15805.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Simon Róbert: Korán - A Korán világa. Bp., 1994, Helikon Kiadó. Aranyozott kiadói műbőr kötésben, műanyag védőborítóval.
15806.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Glaup... evangélikus imáskönyv, szláv nyelven. Pest, 1848, Landerer és Heckenast. Kiadói félbőr kötésben, sérült állapotban.
15807.

"Glaup..." evangélikus imáskönyv, szláv nyelven. Pest, 1848, Landerer és Heckenast. Kiadói félbőr kötésben, sérült állapotban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
The Hungarian Lutheran Church of Today. Lund, 1947, Carl Bloms Boktryckeri. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban / paper binding, little damaged condition
15808.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Gerencsér István: A filozófus Pázmány. Palaestra Calasanctiana. Bp., 1937, Élet Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, de egyébként jó állapotban.
15809.

Gerencsér István: A filozófus Pázmány. Palaestra Calasanctiana. Bp., 1937, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, de egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15810.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Magyar Katolikus Almanach. II. évf. Szerk.: Gerevich Tibor, Leopold Antal, Zsembery István. Kiadja Országos Katolikus Szövetség. Bp., 1928, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.
15811.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Friedrich Schulze: Deutsche Bibeln vom ältesten Bibeldruck bis zur Lutherbibel. Leipzig, 1934, Bibliographisches Institut. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
15812.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft