https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 110

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bölöny József: Magyarország kormányai 1848-1992. Csatolva: Közös miniszterek - horvát bánok - Fiumei kormányzók 1867-1918. Budapest, 1987, Akadémiai Kiadó. Negyedik, bővített és javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15227.

Bölöny József: Magyarország kormányai 1848-1992. Csatolva: Közös miniszterek - horvát bánok - Fiumei kormányzók 1867-1918. Budapest, 1987, Akadémiai Kiadó. Negyedik, bővített és javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Szolzsenyicin, Alekszandr: Együtt I. Oroszok és zsidók a cári birodalomban. Budapest, 2004, Allprint Kiadó. Kiadói papírkötésben, Rózsás János (1926-2012) író és volt GULAG fogoly által dedikált példány!
15228.

Szolzsenyicin, Alekszandr: Együtt I. Oroszok és zsidók a cári birodalomban. Budapest, 2004, Allprint Kiadó. Kiadói papírkötésben, Rózsás János (1926-2012) író és volt GULAG fogoly által dedikált példány!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Das XIX. Jahrhundert in Wort und Bild. Politische und Kultur-Gecshichte von Hans Kraemer. Erster und Zweiter Band. Berlin-Leipzig-Stuttgart-Wien, Deutsches Verlagshaus Bong & Co. Kiadói dombornyomott, aranyozott félbőr kötés, színezett lapszélek, gazdagon illusztrált, kissé kopottas állapotban / half leather binding, little damaged condition
15229.

Das XIX. Jahrhundert in Wort und Bild. Politische und Kultur-Gecshichte von Hans Kraemer. Erster und Zweiter Band. Berlin-Leipzig-Stuttgart-Wien, Deutsches Verlagshaus Bong & Co. Kiadói dombornyomott, aranyozott félbőr kötés, színezett lapszélek, gazdagon illusztrált, kissé kopottas állapotban / half leather binding, little damaged condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
EUR
,
27,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Kényszermunka, erőltetett menet, tömeghalál. Túlélő bori munkaszolgálatosok visszaemlékezései 1943-1944. Szerk.: Balla Zsófia. Bp., 2015, Kiadói papírkötés.
15230.

Kényszermunka, erőltetett menet, tömeghalál. Túlélő bori munkaszolgálatosok visszaemlékezései 1943-1944. Szerk.: Balla Zsófia. Bp., 2015, Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Vladár Gábor: Visszaemlékezéseim. Bp., 1997, Püski. Kiadói papírötés. Lakatos-kormány (1944) igazságügyi miniszterének visszamelékezései.
15231.

Vladár Gábor: Visszaemlékezéseim. Bp., 1997, Püski. Kiadói papírötés. Lakatos-kormány (1944) igazságügyi miniszterének visszamelékezései.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
A Wilhelmstrasse és Magyarország. Német diplomáciai iratok Magyarországról 1933-1944. Összeállították és sajtó alá rendezték a bevezető tanulmányt írták: Ránki györgy, Pamlényi Ervin, Tilkovszky Loránt, Juhász Gyula. Fordították Kallós Pál, Simonffy-Tóth Ernő. Bp., 1968, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító kissé szakadat, kissé kopottas, de egyébként jó állapotban.
15232.

A Wilhelmstrasse és Magyarország. Német diplomáciai iratok Magyarországról 1933-1944. Összeállították és sajtó alá rendezték a bevezető tanulmányt írták: Ránki györgy, Pamlényi Ervin, Tilkovszky Loránt, Juhász Gyula. Fordították Kallós Pál, Simonffy-Tóth Ernő. Bp., 1968, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító kissé szakadat, kissé kopottas, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Mácza Mihály: 1848-49 komáromi dokumentumai. Komárom, 1998, Komárom Város Önkormányzata és Komárno Város Önkormányzata. Számozott (2000/949) példány. Kiadói kartonált papírkötésben.
15233.

Mácza Mihály: 1848-49 komáromi dokumentumai. Komárom, 1998, Komárom Város Önkormányzata és Komárno Város Önkormányzata. Számozott (2000/949) példány. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
A modern antiszemitizmus. Szerk.: Kovács András. Bp., 1999, Új Mandátum (Nagyítás - szociológiai könyvek 23.).
15234.

A modern antiszemitizmus. Szerk.: Kovács András. Bp., 1999, Új Mandátum (Nagyítás - szociológiai könyvek 23.).

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Horváth Mihály: Huszonöt év Magyarország történelméből 1823-tól 1848-ig. 2. köt. Genf, 1864, Puky Miklós. Kicsit kopott félbőr kötésben, jó állapotban.
15235.

Horváth Mihály: Huszonöt év Magyarország történelméből 1823-tól 1848-ig. 2. köt. Genf, 1864, Puky Miklós. Kicsit kopott félbőr kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Sárközi Zoltán: Az erdélyi szászok a nemzeti ébredés korában (1790-1848). Bp., 1963, Akadémiai Kiadó. Értekezések a Történeti Tudományok Köréből 28. Kiadói papírkötésben.
15236.

Sárközi Zoltán: Az erdélyi szászok a nemzeti ébredés korában (1790-1848). Bp., 1963, Akadémiai Kiadó. Értekezések a Történeti Tudományok Köréből 28. Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Esztergom színháztörténetének forrásai a Komárom megyei Levéltárban 1816-1944. Összeállítottal, a bevezetőt és a jegyzeteket írta: Pifkó Péter. Budapest, 1983, Magyar Színházi Intézet. Kiadói papírkötésben. Sugár István (1917-1999) történész által dedikált példány!
15237.

Esztergom színháztörténetének forrásai a Komárom megyei Levéltárban 1816-1944. Összeállítottal, a bevezetőt és a jegyzeteket írta: Pifkó Péter. Budapest, 1983, Magyar Színházi Intézet. Kiadói papírkötésben. Sugár István (1917-1999) történész által dedikált példány!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Harmadik folyam. Második füzet. Gróf Zrinyi Miklós munkái III. Pesten, 1854, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb sarkában ázásnyommal.
15238.

Ujabb Nemzeti Könyvtár. Harmadik folyam. Második füzet. Gróf Zrinyi Miklós munkái III. Pesten, 1854, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb sarkában ázásnyommal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz