Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/296/kategoriak~Kiemelt-tetelek-es-gyujtemenyek/Konyvek-Utazas-helytortenet~29/Taylor-Merlin-Moore-A-kannibalok-foldjen-Barangolas-Papua-sziveben-Bp-1926-Lampel-6~II1230462
1230462
15035
296
Books: Travelling, Local History
Leírás: Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. 67 képmelléklettel és térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötés,apró kopásnyomokkal a fedőlapon egyébként szép állapotban.
: ttg