Gerhard R. Meyer - Gerhard Murza: Berlini múzeumsziget. Bp., 1985, Cor... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/296/kategoriak~Kiemelt-tetelek-es-gyujtemenyek/Konyvek-Utazas-helytortenet~29/Gerhard-R-Meyer--Gerhard-Murza-Berlini-muzeumsziget-Bp-1985-Corvina-Kiadoi-egeszvaszon-k~II1579836
1579836
15052
296
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Gerhard R. Meyer - Gerhard Murza: Berlini múzeumsziget. Bp., 1985, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
: tánczos_gábor