Kiel, Elfriede: A szeretet nagy szentje Árpádházi Erzsébet. Bp., 1970,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/296/kategoriak~Kiemelt-tetelek-es-gyujtemenyek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~44/Kiel-Elfriede-A-szeretet-nagy-szentje-Arpadhazi-Erzsebet-Bp-1970-Szent-Istvan-Tarsulat-~II848113
848113
15959
296
100
Leírás: Kiel, Elfriede: A szeretet nagy szentje Árpádházi Erzsébet. Bp., 1970, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: deák_fruzsina