Beqer jelzéssel :Őszi erdő. Olaj, vászon, antik sérült keretben, 60×80... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/296/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Beqer-jelzessel-Oszi-erdo-Olaj-vaszon-antik-serult-keretben-60C39780-cm~II1084871
1084871
10023
296
Leírás: Beqer jelzéssel :Őszi erdő. Olaj, vászon, antik sérült keretben, 60×80 cm
: sass_melinda