Bajor Ágost (1892-1958): Rakpart. Rézkarc, papír, jelzett, 28×22 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/296/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Bajor-Agost-1892-1958-Rakpart-Rezkarc-papir-jelzett-28C39722-cm~II1577716
1577716
10012
296
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Bajor Ágost (1892-1958): Rakpart. Rézkarc, papír, jelzett, 28×22 cm
: vörös_iván