Ernest Thompson Seton: Rolf. Egy cserkész kalandjai a magános indiánnal és a sokum kutyával. Fordította Temesi Győző. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Bp.., é.n., (1932), Franklin-Társulat. Kiadói kopottas félvászon-kötés, belül jó állapotban.