Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 65
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1568819
31119
295
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2-3 1567724
31120
295
Numizmatika
~1920-1940. "Pécs Hungaria" zománcozott jelvény a pécsi dzsámi ábrázolásával "JEROUSCHEK BPEST VÁCI UTCA 39" gyártói jelzéssel T:2 1571422
31121
295
Numizmatika
~1930. "IESZ(?)" kék és piros, liliomot és állatokat ábrázoló címer, zománcozott Br gomblyukjelvény (22x35mm) T:1- kis zománchiba 1567664
31122
295
Numizmatika
~1930-1940. "Erdélyért" festett Al kitűző T:2 1566650
31123
295
Numizmatika
~1932. "V. Kiskun Viadal Kecskemét" Br díjérem füllel (40mm) T:2- ph. 1522691
31124
295
Numizmatika
1940. "K.K.H. S.E. 1940. II." ezüstözött Br díjplakett "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (41x61mm) T:2 ezüstözés kopott 1567914
31125
295
Numizmatika
~1940. "Hungaria" Br cserkész sapkajelvény (39x47mm) T:2. 1567960
31126
295
Numizmatika
~1940-1950. "1848" Petőfi portréját ábrázoló fém felvarró (18x26mm) + 1950. "1950. április 4." zománcozott Br jelvény (25mm) T:2 1567648
31127
295
Numizmatika
~1948. "A 70 éves Sztálinért" aranyozott fém, motoros díjérem T:2,2- 1567852
31128
295
Numizmatika
~1950. "Magyar Természetbarát Szövetség - Túravezető" zománcozott fém jelvény (35x42mm) T:2 1567566
31129
295
80000
Numizmatika
1952. "Rákosi Mátyás Tanulmányi Érdemérem" jelzett aranyozott Ag kitüntetés mellszalaggal, eredeti dísztokban, "A jó tanulásért!" zászlóval. Csak 32 adományozás! T:2 javított szalag R!
/ Hungary 1952. "Mátyás Rákosi Merit Medal for Study" hallmarked gold plated Ag decoration with ribbon, in original case, with "For diligent learning!" flag. Only 32 awards! C:XF repaired ribbon R!
NMK 584. 1530801
31130
295
Numizmatika
1954. "Dunai árvízvédelemért" Br jelvény (37mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft