15036.
295. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Filchner, Wilhelm: Kínából Indiába. A Huang-hótól az Indusig. Bp., [1943], Athenaeum. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.