15082.
295. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 800 Ft
12,97 EUR, 14,12 USD
Adolf Friedrich: Ins Innerste Afrika. Lipcse, 1909, Klinkhardt & Biermann, XI+476 p.+ 2 térképpel. Kiadói kissé kopottas illusztrált egészvászon kötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva, német nyelven./ Linen-binding, with a little bit worn cover, in German language.