15145.
295. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
A sport enciklopédiája. Szerk.: Pálfy György. 1-2. köt. Bp., 1928, Enciklopédia Rt. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.