1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes minikönyv tétel, 2 db: Petőfi Sándor. Reich Károly rajzaival. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés. Petőfi Sándor: Az apostol. Bp., 1972, Kossuth Könyvkiadó. Kass János illusztrációival. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, műanyag védőborítóval, egyébként jó állapotban.