Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyűjtés helyzete és lehetőségei. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói a gerincén némileg kopottas műbőr kötés, magyar, angol és német nyelven, 3x2x1 cm.
Pataki Katalin: Mezőcsáti népi fazekasművészete. Szerk.: Kovács Mihály. Illusztrálta Feledi Gyula Kossuth-díjas grafikusművész. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, színes fotókkal illusztrálva. Megjelent 1600 számozott (1600/1284) példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Kiszely Gyula: A bányászat és kohászat ipari műemlékei. Miskolc, 1983, Nagyalföldi Kőolaj- és Földgáz termelő Vállalat. Kiadói műbőr kötésben, fém plakettel. Számozott (300/65) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Dr. Csorba Csaba, Seresné dr. Szegőfi Anna, Tóth Péter: Tiszakeszi. Miskolc, 1983, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 800 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Habis László, Miskolczi László, Roth Ferenc: VII. fogathajtó világbajnokság, Szilvásvárad. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, porcelán plakettel, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Számozott (700/50) példány, fekete számozással.
Esztergom. Andruskó Károly fametszetei.Szerkesztette és a bevezetőt írta: Szölgyémy Pál. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói picit kopottas műbőr kötés. Jó állapotban