Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 57

15737.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15738.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dr. Sikota Győző: Herendi porcelán. Budapest, 1987, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói plüss kötés, porcelán medalionnal, aranyozott lapszélekkel, kiadói műanyag védőtokban. Megjelent 1000 példányban. Jó állapotban.
15739.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Vedres István: A sívány homokság használhatása. Szeged, 1980, MTESZ Csongrád Megyei Szervezete- Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűr Könyv Klub. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 750 példányban. Az 1825-ös könyv facsimile kiadása.
15740.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Erdélyi magyar költők 1918-1944. Válogatás. Szerkesztette és az utószót írta Görömbei András. A magyar költészet kincsestára 81. Bp., é.n., Unikornis. Kiadói műbőr-kötés. 165. számú számozott példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
15741.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Seresné Dr. Szegőfi Anna: Szendrei (Wagner) János. Miskolc, 1982, Miniatűr Könygyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/ 144.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15742.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1703-1900, 1901-1973. Budapest, 1974-1975, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kemény papírkötés, az egyik kötet foltos.
15743.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes minikönyv tétel, 2 db: Mihail Solohov: Emberi sors. Fordította Makai Imre. Illusztrálta Kass János. Bp., 1975, Európa Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés.  Vér György: A néma költő. Cikkek, riportok Juhász Gyuláról. Szeged, 1983, Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűrkönyv Klub. Kiadói egészvászon-kötés.
15744.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mautner József, Farkas Béla: Százötven éves Kaposvár Nyomdaipara. Kaposvár, 1982, Szekszárdi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 500 példányban.
15745.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar Postabélyeg I. kötet. 1871-1944. Bp.,1982, Állami Nyomda-Magyar Posta. Kiadói műbőr-kötés. Számozatlan példány.
15746.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar Postabélyegek XI. kötet. 1935-1987. Bp.,1988, Állami Nyomda-Magyar Posta. Kiadói műbőr-kötés. Készült 600-600 példányban. Számozatlan példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
15747.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Janka Gyula: Tanácsok miniatűrkönyv gyűjtőknek. Budapest, 1971, Egyetemi Nyomda. Kiadói díszes, aranyozott műbőr kötésben, kiadói kartontokban, magyar és német nyelven. Megjelent 500 példányban.
15748.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft