Könyvek: Judaika

Tételek száma: 13

Catherine Hanf Noren: The Camera of My Family. The 100-years album of a German Jewish family. New York, 1975, Alfred A. Knopf. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban / Linen-binding with paper cover, good condition
15635.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Eszter könyve. Púrim, avagy a sorsvetés és a megmenekülés ünnepének elbeszélése. Fordította, szerkesztette és kommentálta Fröhlich Róbert. Bp., (2000),HM Tábori Rabbinátus. Kiadói papírkötés, magyar és héber nyelven. A fordító, Fröhlich Róbert (1965-) főrabbi dedikációjával.
15636.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Ros-hasono ünnep első napjára. Magyar fordítással ellátta Schön József. Első kötet. Schlesinger Jos könyvkereskedése. Kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél részben levált, kopottas állapotban.
15637.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kőbányai János: Die Haggada der Apokalypse, Imre Ámos und seine Zeit. Budapest, 1999, Múlt és jövő Kiadó. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, a művész grafikáit tartalmazó füzettel, papír mappában. / In German language. Paperback, with illustrated booklet.
15638.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15639.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kertész Péter: A könyvek hídja. Emlékfüzér a 100 éve született Scheiber Sándorról. Bp., 2013, Wesley János Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15640.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Scholem Alejchem: Der behexte Schneider. Berlin, 1969, Verlag Volk und Welt. Kiadói kartonált kötés, kissé megviselt papír védőborítóval, illusztrált, egyébként jó állapotban / hardback, good conditon
15641.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hagada szabadságünnepünkre. Fordította és tárgyi magyarázatokkal ellátta: Flesch Ármin mohácsi főrabbi. (Galánta), 1914, (Első Galántai Könyvny. és Papírrak-tár. Neufeld Samu gyorssajtóin.) 99p. Korabeli félvászon kötésben, az eredeti címlap felhasználásával. Gerincén sérülés.
15642.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Mendale Mocher Szfúrim: A sánta fiske. Orosz-zsidó koldusregény. Fordította Benjamin Ben Kazari. Bp., é.n., Menorah Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kis kopásokkal.
15643.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15644.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15645.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15646.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft