Könyvek: Jog

Tételek száma: 17

15181.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Magyar Jogászegyleti Értekezések 273-276 sz. XXXV. kötet 1.-4. füzet. 1. füzet: Dr. Balogh Jenő: Fayer László emlékezete. 2. füzet: A Magyar Jogászegylet bűntetőjogi bizottságának tanácskozásai. A büntető-novella tervezete tárgyában. III. füzet. 3. füzet: Dr. Moravcsik Ernő Emil: A tanuzási képességről. 4. füzet: A sztrájk jogalapja. Bp., 1907, Magyar Jogászegylet, 27+184+42+186 p. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, ceruzás aláhúzásokkal.
15182.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ifj. Gévay-Wolff Nándor: Nemzetközi küzdelem a megrögzött bűntettesek ellen. Angyal Szeminárium kiadványai 18. szám. Bp., (1931), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 63+1 p. Korabeli félvászon-kötés, volt könyvtári példány. Jó állapotban.
15183.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Igazságügyi zsebtörvénytár. Hatályban lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben, kiegészítve a M.Kir Kuria elvi jelentőségű határozataival. Összeállították és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1941, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészbőr-kötésben, Rudas Sándor Könyvkötészete-féle kötésben, kissé laza fűzéssel, bibliapapíron.
15184.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Balogh Jenő: A folytonos és folytatólagos bűncselekmények tana. (Különlenyomat a jogtudományi közlönyből.) Bp., 1885, Franklin-Társulat, 60 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány. Jó állapotban.
15185.

Dr. Balogh Jenő: A folytonos és folytatólagos bűncselekmények tana. (Különlenyomat a "jogtudományi közlönyből".) Bp., 1885, Franklin-Társulat, 60 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány. Jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Az 1897. évi törvények gyüjteménye. Bp., 1908, M. Kir. Belügyministerium. Főbizományos Toldi Lajos Könyvkereskedő, Pest Könyvnyomda Rt., CVI+390 p. Korabeli kissé kopottas félbőr-kötés, intézményi bélyegzővel.
15186.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fayer László: A magyar büntetőjog kézikönyve I. kötet. Bevezető rész és általános tanok. Bp., 1895, Franklin-Társulat, XII+352 p. Korabeli félvászon-kötés, volt könyvtári példány, az elülső előzéklapja kijár, számos bejelöléssel, aláhúzással, 35/36. és 37/38. oldalak lapjai kissé viseltesek. Dr. Baross (?) névbejegyzéssel a címlapon.
15187.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Imling Konrád: 1896: XXXII. Törvénycikk a bűnvádi perrendtartásról. Jegyzetekkel, utalásokkal, és magyarázattal. Bp., 1896, Ráth Mór, 292+32+81 p. Egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, 14/15. oldalnál sérült kötéssel, számos ceruzás aláhúzással.
15188.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ozorai József: Az egyházi vagy praediális nemesek és birtokuk. Jogtörténeti tanulmány. Külön lenyomat a Magyar Sion 1886. és 1887. évi foyamából. Esztergom, 1887, Buzárovits Gusztáv. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, de egyébként belül jó állapotban. / Paperbinding, with damaged cover, in Hungarian language.
15189.

Ozorai József: Az egyházi vagy praediális nemesek és birtokuk. Jogtörténeti tanulmány. Külön lenyomat a "Magyar Sion" 1886. és 1887. évi foyamából. Esztergom, 1887, Buzárovits Gusztáv. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, de egyébként belül jó állapotban. / Paperbinding, with damaged cover, in Hungarian language.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A csehszlovák köztársaság népművelési törvényei és rendeletei. I. füzet. Összeállította Dr. Sziklay Ferenc. Kosice-Kassa, 1935, Athenaeum, 55 p. Kiadói papírkötés.
15190.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Magyar alkotmánytörténet. Szerk.: Mezey Barna. Osiris tankönyvek. Bp., 2003, Osiris. 5., átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.
15191.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1915. évi törvénycikk. Magyar Törvénytár. Jegyzetekkel ellátta Dr. Térfy Gyula. Bp., 1916, Franklin. Kiadói félbőr kötés, gerincnél és a hátsó kötéstábla sérült, kopottas állapotban.
15192.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft