Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 34

Nonesuch Dickens. Charles Dickens works. Edited by Arthur Waugh, Hugh Walpole, Walter Dexter, and Thomas Hatton. London: The Nonesuch Press, 1937-1938. Az angol irodalom egyik legkeresettebb ritkasága majdnem kompletten, a külön metszeteket tartalmazó kötet nélkül. Számos eredeti illusztrációval, Összesen 877 példány készült a műből. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban. 23 kötet /  23 volumes, without the original steel-engraved plates Engraved plates, facsimile wrappers from the original parts. Original buckram, each volume in a different color, black morocco spine labels lettered in gilt, top edges gilt.  Only 877 copies made! Much sought after rarity of the English literature.
15703.

Nonesuch Dickens. Charles Dickens' works. Edited by Arthur Waugh, Hugh Walpole, Walter Dexter, and Thomas Hatton. London: The Nonesuch Press, 1937-1938. Az angol irodalom egyik legkeresettebb ritkasága majdnem kompletten, a külön metszeteket tartalmazó kötet nélkül. Számos eredeti illusztrációval, Összesen 877 példány készült a műből. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban. 23 kötet / 23 volumes, without the original steel-engraved plates Engraved plates, facsimile wrappers from the original parts. Original buckram, each volume in a different color, black morocco spine labels lettered in gilt, top edges gilt. Only 877 copies made! Much sought after rarity of the English literature.

Kikiáltási ár:
650 000 Ft
1 756,76
1 911,76
Homeri Odyssea latinis versibus expressa A Bernardo Zamagna Ragusino. Venetiis (Velence), 1783, Haeredes Balleonii, XXXIX+477 p. Korabeli félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban, latin nyelven. 1879-ből származó ex libris bejegyzéssel, Kecskemét, Kővári Lajos. (Ex libris Ladislai Kővári. Kecskemétini, Anno 1879. julius.) Bernardo Zamagna (1735-1820) Ragusai (Dubrovnik) olasz pap, költő, műfordító Odüszeia fordítása. / Homeri Odyssea latinis versibus expressa A Bernardo Zamagna Ragusino. Venetiis, 1783, Haeredes Balleonii, XXXIX+477 p. Contemporary half-leather-binding, with a little bit damaged spine, with a little bit worn cover, with ex libris writing. in Latin language. It trasnlated Bernardo Zamagna (1735-1820) from Ragusa (Dubrovnik). He was an Italian priest, poet and trasnlator.
15704.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
15705.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Hermann Melville: Moby Dick or The Whale. (Moby Dick vagy a bálna.) Boardman Robinson illusztrációival. Clifton Fadiman bevezetőjével. The 100 Greatest Books Ever Written. Collectors Edition. Norwalk, 1977, The Easton Press, XXII+615 p. Kiadói aranyozott bordázott gerincű egészbőr kötés, aranyozott lapélekkel. Angol nyelven. Szép állapotban. / With An Intruduction by Clifton Fadiman and illustrations by Boardman Robinson, full leather binding, in english language, good condition.
15706.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Heinrich Heines Werke. 1-15. In 4 Band. Berlin, cca 1910. Bong&Co. Kissé kopott aranyozott szecessziós egészvászon kötésben. / In slightly tattered art nouveau full linen binding. 4 volumes
15707.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dantes Göttliche Komödie.Berlin, é.n. [1912], Wilhelm Borngäber. Gustav Doré egészoldalas illusztrációival. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas borítóval, kissé kopottas gerinccel, német nyelven.
15708.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15709.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Michael P. Kube-McDowell The Black Fleet Crisis trilógia, 3 db angol nyelvű Star Wars könyv: Before the storm, Shield of lies, Tyrants test. New York, 1996, 1997. Bantam Books. Kiadói papírkötésben. Az első kötet borítója szakadt.
15710.

Michael P. Kube-McDowell The Black Fleet Crisis trilógia, 3 db angol nyelvű Star Wars könyv: Before the storm, Shield of lies, Tyrant's test. New York, 1996, 1997. Bantam Books. Kiadói papírkötésben. Az első kötet borítója szakadt.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Kevin J. Anderson Jedi Academy trilógia, 3 db angol nyelvű Star Wars könyv: Jedi Search, Dark Apprentice, Champions of the force, New York, 1994, Bantam Books. Kiadói papírkötésben.
15711.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15712.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Enyd Blyton: The Twins at St Clares. The Twins at St Clares. The OSullivan Twins. Summer Term at St Clares. Illusztrálta Jenny Chapple. London, 1995, Dean. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven./ Hardback, in english language.
15713.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Alighieri, Dante: Das neue Leben. Berlin, 1919, Verlag Julius Bard. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15714.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft