15917.
295. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
100 Ft
Wolfgang Hoffmann-Harnisch: BrazÃlia. Egy forróövi nagybirodalom. FordÃtotta: Dr. Csordás Nóra. Ismeretlen világok. Budapest, é.n., Athenaeum, 316 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé fakó, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel.