800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Jajczay János, Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Budapest, 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, picit kopott borítóval, és gerinccel, de egyébként jó állapotban.