Porcelán Tételek száma: 93
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1568581
11210
295
Német patikai porcelán mozsár törővel, jelzés nélkül, jó állapotban, d: 7 cm, ill. h: 10,5 cm 1568731
11211
295
Porcelán patikai tégely tetővel, jelzés nélkül, kis lepattanással, m: 12 cm 1568510
11212
295
Kínai porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 1568525
11213
295
3 db kínai porcelán kistálka, matricásak, jelzettek, kis kopásnyomokkal, d: 5 cm 1568717
11214
295
Japán tojáshéj porcelán csésze+alj, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 10 ill. 9 cm 1556488
11215
295
Kisfiú kecskével, kézzel festett német porcelán figura, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 1498016
11216
295
Párocska, jelzett szovjet porcelán, kézzel festett, hibátlan, m:27 cm 1549418
11217
295
Nagy méretű körtálca, kézzel festett, formaszámmal, hajszálrepedéssel, d:42 cm 1565751
11218
295
Jelzett porcelán tálka Ferenc József képével, matricás, hibátlan, d:12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft