Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 77
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1557716
30677
294
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
2014. "A magyar festészet remekművei / Vaszary János 1867-1939 / Aranykor 1898" aranyozott, multicolor Cu emlékérem, tanúsítvánnyal (35x60mm) T:PP 1557834
30678
294
Numizmatika
2015. "1000 éves a Mátyás Templom" aranyozott fém emlékérem, tanúsítvánnyal (45mm) T:PP 1557878
30679
294
Numizmatika
~2014. 10.000Ft aranyozott bankjegy replika, "Magyar Arany Bankjegy" feliratú ablakos karton tokban, hologramos, sorszámozott "63/100" matricával T:UNC 1557882
30680
294
Numizmatika
~2016. 20.000Ft aranyozott bankjegy replika, "Magyar Arany Bankjegy" feliratú ablakos karton tokban, hologramos, sorszámozott "63/100" matricával T:UNC 1547614
30681
294
Numizmatika
NSZK 1979. "Braunschweig-Calenberg-Hannover - Ernst August" 2/3 Tallér modern, jelzett Ag utánveret (15,05g/1.000/36mm) T:2 patina
FRG 1979. "Braunschweig-Calenberg-Hannover - Ernst August" 2/3 Thaler, modern, hallmarked restrike (15,05g/1.000/36mm) C:XF patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft