Modern utánveretek, fantáziaveretek

Tételek száma: 77

2014. "A magyar festészet remekművei / Vaszary János 1867-1939 / Aranykor 1898" aranyozott, multicolor Cu emlékérem, tanúsítvánnyal (35x60mm) T:PP
30677.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

2015. "1000 éves a Mátyás Templom" aranyozott fém emlékérem, tanúsítvánnyal (45mm) T:PP
30678.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

~2014. 10.000Ft aranyozott bankjegy replika, "Magyar Arany Bankjegy" feliratú ablakos karton tokban, hologramos, sorszámozott "63/100" matricával T:UNC
30679.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

~2016. 20.000Ft aranyozott bankjegy replika, "Magyar Arany Bankjegy" feliratú ablakos karton tokban, hologramos, sorszámozott "63/100" matricával T:UNC
30680.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

NSZK 1979. "Braunschweig-Calenberg-Hannover - Ernst August" 2/3 Tallér modern, jelzett Ag utánveret (15,05g/1.000/36mm) T:2 patina FRG 1979. "Braunschweig-Calenberg-Hannover - Ernst August" 2/3 Thaler, modern, hallmarked restrike (15,05g/1.000/36mm) C:XF patina
30681.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft