Militária Tételek száma: 37
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1560205
31048
294
Military
Numizmatika
1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 kis ph., fo., peremen reszelésnyom
Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small edge error, spotted, filing mark on edge
NMK 310. 1560320
31049
294
Military
Numizmatika
1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés sérült mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 kis ph.
Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with damaged ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small edge error
NMK 310. 1557443
31050
294
Military
Numizmatika
1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph.
Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch + 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration without ribbon C:XF,VF edge error
NMK 310., 427. 1560351
31051
294
Military
Numizmatika
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- ph., ü.
Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error, ding
NMK: 306. 1560432
31052
294
Military
Numizmatika
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" jelzetlen Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- ph.
Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, without hallmark, with modern ribbon Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error
NMK: 302. 1560379
31053
294
Military
Numizmatika
1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó, modern mellszalaggal, peremen "HMA 1918" gyártói jelzéssel. Szign.: R. Placht T:2,2- kis ph.
Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon awarded after first wound, with "HMA 1918" makers mark on edge. Sign.: R. Placht C:XF,VF small edge error
NMK 328 1563270
31055
294
Military
Numizmatika
Pincés Puder István (1907- ) ~1940. "Hadsereg Lövészérem" Br emlékérem, hátoldalán gravírozva "Emlékül a Honvéd Főparancsnokság kiképzési osztályának tisztikarától 1940. február 28." (47mm) T:2 1564808
31056
294
Military
Numizmatika
~1960. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény T:2 1529086
31057
294
Military
Numizmatika
~1960. "A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája" első osztály, aranyozott zománcozott jelvény T:1 1537156
31058
294
Military
Numizmatika
~1960. "A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája" első osztály, aranyozott zománcozott jelvény (31x47mm) + ~1960-1970. "Kiváló Munkásőr Parancsnok" zománcozott, aranyozott jelvény (31-35mm) + DN "Társadalmi Erdei Szolgálat" festett fém jelvény (48x57mm) T:2,2- festékhiba, egyiken tűhiány 1564852
31059
294
Military
Numizmatika
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 25, 30 és 35 év után, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, egyik dísztokban T:1-,2 1561188
31060
294
Military
Numizmatika
1967. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, sérült dísztokban, igazolvánnyal + "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15 év" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, dísztokban, igazolvánnyal + ~1960-1980. "Honvédelmi Érdemérem 10 év" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft