1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! /
1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!
2002. "Szolgálati Érdemjel arany fokozata" zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon, sérült kontraszemmel és hiányzó függesztőkarikával + "Szolgálati Érdemjel ezüst fokozata" zománcozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon T:2 arany fokozat hátlapján karcok
Hungary 2002. "Distinction for Service of Merit, 1st Grade" enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon, with damaged ring and missing suspension ring + "Distinction for Service of Merit, 2nd Grade" enamelled, silver plated tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in case C:XF the back of the 1st Grade scratched
NMK 788.,789.
Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 javított szalag
Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion on ribbon C:XF restored ribbon
Németország / Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emékérem" aranyozott Br érem mellszalagon (32mm) T:2
Germany / Weimar Republic 1921. "German Honorary World War Commemorative Medal of the German Legion of Honour" gold plated Br medal with ribbon (32mm) C:XF
Német Harmadik Birodalom 1939. "Háborús Érdemkereszt II. osztálya kardokkal" Br kitüntetés gyártói jelzés nélkül, modern mellszalaggal T:2 German Third Reich 1939. "War Merit Cross 2nd Class with Swords (Kriegsverdienstkreuz 2. Klasse mit Schwertern)" Br decoration without maker's mark, with modern ribbon C:XF
Szovjetunió ~1960-1970. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (2x) (48x36mm) T:1-,2 Soviet Union ~1960-1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (2x) (48x36mm) C:AU,XF