Militária

Tételek száma: 37

1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 kis ph., fo., peremen reszelésnyom Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small edge error, spotted, filing mark on edge NMK 310.
31048.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 kis ph., fo., peremen reszelésnyom Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small edge error, spotted, filing mark on edge NMK 310.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés sérült mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 kis ph. Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration with damaged ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small edge error NMK 310.
31049.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés sérült mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 kis ph. Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with damaged ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small edge error NMK 310.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch + 1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph. Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch + 1938. Upper Hungary Medal Br decoration without ribbon C:XF,VF edge error NMK 310., 427.
31050.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph. Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch + 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration without ribbon C:XF,VF edge error NMK 310., 427.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- ph., ü. Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error, ding NMK: 306.
31051.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- ph., ü. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error, ding NMK: 306.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya jelzetlen Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- ph.  Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, without hallmark, with modern ribbon Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error NMK: 302.
31052.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" jelzetlen Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, without hallmark, with modern ribbon Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error NMK: 302.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés első sebesülés után járó, modern mellszalaggal, peremen HMA 1918 gyártói jelzéssel. Szign.: R. Placht T:2,2- kis ph. Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with modern ribbon awarded after first wound, with HMA 1918 makers mark on edge. Sign.: R. Placht C:XF,VF small edge error NMK 328
31053.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó, modern mellszalaggal, peremen "HMA 1918" gyártói jelzéssel. Szign.: R. Placht T:2,2- kis ph. Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon awarded after first wound, with "HMA 1918" makers mark on edge. Sign.: R. Placht C:XF,VF small edge error NMK 328

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pincés Puder István (1907- ) ~1940. Hadsereg Lövészérem Br emlékérem, hátoldalán gravírozva Emlékül a Honvéd Főparancsnokság kiképzési osztályának tisztikarától 1940. február 28. (47mm) T:2
31055.

Pincés Puder István (1907- ) ~1940. "Hadsereg Lövészérem" Br emlékérem, hátoldalán gravírozva "Emlékül a Honvéd Főparancsnokság kiképzési osztályának tisztikarától 1940. február 28." (47mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1960. Zrínyi Katonai Akadémia zománcozott fém jelvény T:2
31056.

~1960. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1960. A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája első osztály, aranyozott zománcozott jelvény T:1
31057.

Kikiáltási ár:
800 Ft
~1960. A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája első osztály, aranyozott zománcozott jelvény (31x47mm) + ~1960-1970. Kiváló Munkásőr Parancsnok zománcozott, aranyozott jelvény (31-35mm) + DN Társadalmi Erdei Szolgálat festett fém jelvény (48x57mm) T:2,2- festékhiba, egyiken tűhiány
31058.

~1960. "A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája" első osztály, aranyozott zománcozott jelvény (31x47mm) + ~1960-1970. "Kiváló Munkásőr Parancsnok" zománcozott, aranyozott jelvény (31-35mm) + DN "Társadalmi Erdei Szolgálat" festett fém jelvény (48x57mm) T:2,2- festékhiba, egyiken tűhiány

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 25, 30 és 35 év után, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, egyik dísztokban T:1-,2
31059.

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 25, 30 és 35 év után, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, egyik dísztokban T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1967. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozata aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, sérült dísztokban, igazolvánnyal + Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15 év zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, dísztokban, igazolvánnyal + ~1960-1980. Honvédelmi Érdemérem 10 év aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:1-,2
31060.

1967. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, sérült dísztokban, igazolvánnyal + "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15 év" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, dísztokban, igazolvánnyal + ~1960-1980. "Honvédelmi Érdemérem 10 év" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft