Mexikó "Antropológiai Nemzeti Múzeum" peremükön jelzett Ag emlékérmek, részben aranyozottak (6xklf) rajtuk néhány a kiállított tárgyak közül (~33g/0.925/45mm) T:PP,1-
Mexico "Museo Nacional de Antropologia" hallmarked Ag commemorative medals, partially gilt (6xdiff) with exhibited items on them (~33g/0.925/45mm) C:PP,AU