Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 25

Lengyelország DN Báthory István lengyel király ezüstözött Br emlékérem (70mm) T:2 Poland ND Stephan Batory king of Poland silver plated Br commemorative medal (70mm) C:XF
31022.

Lengyelország DN "Báthory István lengyel király" ezüstözött Br emlékérem (70mm) T:2 Poland ND "Stephan Batory king of Poland" silver plated Br commemorative medal (70mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mexikó Antropológiai Nemzeti Múzeum peremükön jelzett Ag emlékérmek, részben aranyozottak (6xklf) rajtuk néhány a kiállított tárgyak közül (~33g/0.925/45mm) T:PP,1- Mexico Museo Nacional de Antropologia hallmarked Ag commemorative medals, partially gilt (6xdiff) with exhibited items on them (~33g/0.925/45mm) C:PP,AU
31023.

Mexikó "Antropológiai Nemzeti Múzeum" peremükön jelzett Ag emlékérmek, részben aranyozottak (6xklf) rajtuk néhány a kiállított tárgyak közül (~33g/0.925/45mm) T:PP,1- Mexico "Museo Nacional de Antropologia" hallmarked Ag commemorative medals, partially gilt (6xdiff) with exhibited items on them (~33g/0.925/45mm) C:PP,AU

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Német Államok ~1820. I. Napóleon / Az egyetértés mindent legyőz ón szétcsavarható emlékérem, a két oldal nem összetartozó, benne színes csataábrázolásokkal. Szign.: Stettner (51mm) T:2,2-  German States ~1820. Napoleon I / Eintracht überwindet alles commemorative tin medallion that can be opened, the two pieces do not belong together, with colored battle pictures inside. Sign.: Stettner (51mm) C:XF,VF
31024.

Német Államok ~1820. "I. Napóleon / Az egyetértés mindent legyőz" ón szétcsavarható emlékérem, a két oldal nem összetartozó, benne színes csataábrázolásokkal. Szign.: Stettner (51mm) T:2,2- German States ~1820. "Napoleon I / Eintracht überwindet alles" commemorative tin medallion that can be opened, the two pieces do not belong together, with colored battle pictures inside. Sign.: Stettner (51mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Német Államok ~1840. Ein Mann, ein Bund, ein freies deutsches Volk fém emlékérem. Szign.: I. I. NEUSS DIK. - A. NEUSS F. (40,5mm) T:2-,3 patina, ph., ü. German States ~1840. Ein Mann, ein Bund, ein freies deutsches Volk metal commemorative medal. Sign.: I. I. NEUSS DIK. - A. NEUSS F. (40,5mm) C:VF,F patina, edge error, ding
31025.

Német Államok ~1840. "Ein Mann, ein Bund, ein freies deutsches Volk" fém emlékérem. Szign.: I. I. NEUSS DIK. - A. NEUSS F. (40,5mm) T:2-,3 patina, ph., ü. German States ~1840. "Ein Mann, ein Bund, ein freies deutsches Volk" metal commemorative medal. Sign.: I. I. NEUSS DIK. - A. NEUSS F. (40,5mm) C:VF,F patina, edge error, ding

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Német Birodalom DN Frigyes császár / Vilmos császár Cu zseton (22mm) T:2 German Empire ND Kaiser Friedrich / Kaiser Wilhelm Cu jeton (22mm) C:XF
31026.

Német Birodalom DN "Frigyes császár / Vilmos császár" Cu zseton (22mm) T:2 German Empire ND "Kaiser Friedrich / Kaiser Wilhelm" Cu jeton (22mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
NSZK 1980. Wapen von Hamburg - Hamburger Konvoyschiff / Helgoland - 90 Jahre Deutsch (Wapen von Hamburg - Hamburgi konvoj hajó / Helgoland - 90 éve német) fém emlékérem tokban (38mm) T:2(PP) patina FRG 1980. Wapen von Hamburg - Hamburger Konvoyschiff / Helgoland - 90 Jahre Deutsch metal commemorative medal in case (38mm) C:XF(PP) patina
31027.

NSZK 1980. "Wapen von Hamburg - Hamburger Konvoyschiff / Helgoland - 90 Jahre Deutsch (Wapen von Hamburg - Hamburgi konvoj hajó / Helgoland - 90 éve német)" fém emlékérem tokban (38mm) T:2(PP) patina FRG 1980. "Wapen von Hamburg - Hamburger Konvoyschiff / Helgoland - 90 Jahre Deutsch" metal commemorative medal in case (38mm) C:XF(PP) patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Németország DN A világtörténelem egyéniségei / George Bush - 1989 németországi látogatás fém emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (32mm) T:1-,2 Germany ND Persönlichkeiten der Weltgeschichte / George Bush - Besuch in Deutschland 1989 metal medallion with numbered certificate (32mm) C:AU,XF
31028.

Németország DN "A világtörténelem egyéniségei / George Bush - 1989 németországi látogatás" fém emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (32mm) T:1-,2 Germany ND "Persönlichkeiten der Weltgeschichte / George Bush - Besuch in Deutschland 1989" metal medallion with numbered certificate (32mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Németország DN Mercedes-Benz Typ 720 / Degussa Feinsilber Ag tömb (31,15g/0.999/24x42mm) T:2 Germany ND Mercedes-Benz Typ 720 / Degussa Feinsilber Ag bar (31,15g/0.999/24x42mm) C:XF
31029.

Németország DN "Mercedes-Benz Typ 720 / Degussa Feinsilber" Ag tömb (31,15g/0.999/24x42mm) T:2 Germany ND "Mercedes-Benz Typ 720 / Degussa Feinsilber" Ag bar (31,15g/0.999/24x42mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Orosz Birodalom 1783E-M 5k Cu II. Katalin (51,86g) T:2- patina Russian Empire 1783E-M 5 Kopek Cu Cathrine II (51.86g) C:VF patina Krause C#59.3
31030.

Orosz Birodalom 1783E-M 5k Cu "II. Katalin" (51,86g) T:2- patina Russian Empire 1783E-M 5 Kopek Cu "Cathrine II" (51.86g) C:VF patina Krause C#59.3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Románia 1906. Bukaresti Általános Kiállítás Br emlékérem füllel (40mm) T:2 ph. Romania 1906. General Exhibition in Bucharest Br commemorative coin with ear (40mm) C:XF edge error
31031.

Románia 1906. "Bukaresti Általános Kiállítás" Br emlékérem füllel (40mm) T:2 ph. Romania 1906. "General Exhibition in Bucharest" Br commemorative coin with ear (40mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Skócia 1993. Aberdeen város - Doug Sanders Nemzetközi Junior Golf Bajnokság Br emlékplakett eredeti tokban (60mm) T:1- Scotland 1993. City of Aberdeen - Doug Sanders International Junior Golf Championship Br plaque in original case (60mm) C:AU
31032.

Skócia 1993. "Aberdeen város - Doug Sanders Nemzetközi Junior Golf Bajnokság" Br emlékplakett eredeti tokban (60mm) T:1- Scotland 1993. "City of Aberdeen - Doug Sanders International Junior Golf Championship" Br plaque in original case (60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1994 .The Junior Open Scholarship Tournament Candidate Br golf plakett eredeti tokban (60,5mm) T:2 1994. The Junior Open Scholarship Tournament Candidate Br golf plaque in original case (60,5mm) C:XF
31033.

1994 ."The Junior Open Scholarship Tournament Candidate" Br golf plakett eredeti tokban (60,5mm) T:2 1994. "The Junior Open Scholarship Tournament Candidate" Br golf plaque in original case (60,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft