Chronometre Tegra duplafedelű, 14 karátos arany zsebóra. Jelzett tokkal, működő szerkezettel, hibátlan számlappal, tokon hátoldalt kis horpadással. br: 75,7 g / Chronometre Tegra double lid gold pocket watch with working mechanics in nice condition. gr: 75,7 g 14 C gold
Antik ezüst (Ag.) talpas mini kináló, tetején több rétegű csiszolt tejüveg, kézzel festett, kopott apró csorbákkal, jelzett, mesterjeggyel, m: 7 cm, d: 10 cm, bruttó:141 g