15099.
294. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Eötvös Károly: A Bakony II. kötet. Eötvös Károly munkái XXII. Budapest, 1909, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon kötés, picit sérült gerinccel, picit laza kötéssel. Töredék kötet.