Könyvek: Történelem

Tételek száma: 100

15201.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
15202.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
Endre László(szerk.): Ezer év Pest vármegye földjén. történeti képeskönyv Pest vármegye népe számára. Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15203.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.07
4.80
Dr. Csengeri János: Homérosi Világ. (A reáliák összefoglalása.) Segédkönyv az Illias és Odysseia olvasásához. Bp., 1903, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Egészvászon-kötés, szövegközti illusztrációkkal.
15204.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
15205.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
15206.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.46
8.80

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.