Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/294/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Sport-sakk-hegymaszas~200030/Pongracz-Gyorgy-Negyedszazad-piros-feherben-Tichy-Lajos-eletregenye-Bp-1977-Zrinyi-Kia~II1559857
1559857
15138
294
Books: Sports, Chess, Alpinism
Leírás: Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal.
: tánczos_gábor