15153.
294. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 600 Ft
Illustrierter Dolomitenführer. 1. köt.: Dolomiten, Garda-See, Merano. Bolzano, 1939, Unione Turistica Alberghiera delle Dolomiti. Térképmelléklettel, számos fekete-fehér fényképpel. Kopott, kicsit sérült papírkötésben.