https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/294/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Jog~200031/1000-1526-evi-torvenyczikkek-Szerk-Kolosvari-Sandor-Nagy-Gyula-Ovari-Kelemen-Bp-1899~II1561339
1561339
15184
294
Books: Law
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
1000-1526. évi törvényczikkek. Szerk.: Kolosvári Sándor, Nagy Gyula, Óvári Kelemen. Bp., 1899, Franklin - Révai (Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici). Kicsit kopott, dÃszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor
ÉlÅ‘ közvetÃtés